Forum www.informatyca.fora.pl Strona Główna
Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Praca w biurze bez doswiadczenia , wysokie zarobki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informatyca.fora.pl Strona Główna -> Praca w Krakowie
Autor Wiadomość
Shav
Administrator

Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 40
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 20:13, 04 Lut 2008    Temat postu: Praca w biurze bez doswiadczenia , wysokie zarobki

Firma Active Plus poszukuje kandydatów na stanowisko Konsultanta Infolinii Technicznej.
Opis stanowiska:
- telefoniczna obsługa klientów w zakresie pomocy technicznej
- prowadzenie klientów krok po kroku w zakresie instalacji modemu typu ADSL
- bieżąca pomoc użytkownikom szerokopasmowego dostępu do Internetu
- praca zmianowa przy monitorze z wykorzystaniem mikrosłuchawek
Wymagania:
- bardzo dobra znajomość budowy i obsługi komputera
- ogólna wiedza informatyczna (mile widziane studenci kierunków o acęprofilu informatycznym lub podobnym)
- dobra znajomość aplikacji Internet Explorer (pozwalająca na płynne poruszanie się pomiędzy oknami, szybkie znajdowanie informacji)
- biegła obsługa klawiatury
- komunikatywność
- asertywność
- doświadczenie zawodowe nie jest wymagane!
Oferujemy:
- pracę w młodym zespole
- możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
- profesjonalny system szkoleń
- atrakcyjny system premiowy
- elastyczny grafik
- wysokie wynagrodzenia

[link widoczny dla zalogowanych], (012) 294 70 50

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informatyca.fora.pl Strona Główna -> Praca w Krakowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach

Powered by phpBB